+38 (067) 985–85–00
0

Немає продуктів

To be determined Shipping
Всього 0,00 Грн

Оформити покупку

Товар доданий в корзину

Кількість:
Вартість:
Разом до оплати:
Вартість доставки: Безкоштовна доставка!

Повернення товару та грошових коштів

Якщо Ви виявили, що, помилково, Вам доставлена ​​інша модель, необхідно звернутися в службу підтримки клієнтів із заявою про заміну товару.

У разі виявлення виробничого дефекту, здійснюємо заміну на аналогічний або будь-який інший товар.

Для повернення товару необхідно:

  1. Надіслати на пошту info@cristmas.com.ua лист із зазначенням номеру замовлення, найменування товару і причини повернення.
  2. Якщо товар бракований, надіслати фотографії (2-3 шт).
  3. Надіслати компанією "Нова пошта" за адресою м Дніпропетровськ, Відділення №1: Одержувач інтернет-магазин ПП Позняк С.В. тел. 063 989 97 69 (після відправки, повідомте номер товаро- транспортної накладної)

Повернення коштів.

Для повернення грошових коштів, необхідно направити на пошту info@cristmas.com.ua лист. У тексті листа повинен бути зазначений номер замовлення, найменування та кількість товару, причина повернення грошових коштів (ануляція, помилковий платіж і т.п.), банківські реквізити отримувача.

Повернення грошових коштів здійснюється на карту Приват банку.

Якщо у покупця інша карта, то з нього стягується комісія за відправку грошей.

Повернення грошових коштів післяплатою неможливе.

Якщо повернення грошових коштів здійснюється з вини продавця, то витрати за пересилку грошей несе продавець. Якщо ж вина покупця, то він покриває витрати з доставки.

Оплата доставки товару.

Якщо покупцеві, помилково, доставлена ​​не та модель або неповна комплектація товару, то витрати з доставки комплектуючих або потрібної моделі несе продавець. У разі, якщо покупець після отримання товару з яких-небудь особистих причин хоче відправити його назад, то, доставку оплачує сам покупець.