+38 (098) 261 17 33
  • +38 (098) 261 17 33
  • Время работы

    9:00 - 17:00 (Пн–Пт)
    10:00 - 16:00 (СБ–Вс)

0

Немає продуктів

To be determined Shipping
Всього 0 Грн

Оформити покупку

Товар доданий в корзину

Кількість:
Вартість:
Разом до оплати:
Вартість доставки: Безкоштовна доставка!

Гарантія та підтримка

Ви можете відмовитися від замовленого товару в будь-який час, до його отримання, а після отримання - протягом 14-ти днів.

Повернення товару належної якості

Можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка), споживчі властивості, а, також, документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (товарний чек). Ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний протягом 14 днів, з моменту отримання замовлення, не враховуючи дня покупки, в разі, якщо товар не підійшов Вам за формою, забарвленням, розміром. Якщо на момент Вашого звернення щодо обміну товару, аналогічний товар відсутній у продажу, Ви можете відмовитися від товару і вимагати повернення його вартості.

Сезонні товари

Штучні ялинки, новорічні прикраси та ін. належної якості не підлягають поверненню / обміну після новорічних свят, якщо такі були придбані і отримані до 31 грудня, без пред'явлення претензій щодо якості безпосередньо при отриманні товару.

Претензії по товару / замовлення неналежної якості

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність.

Порядок пред'явлення претензій за якістю товару

Розгляд претензії займає від 1 до 14-ти робочих днів. У деяких випадках, після попереднього розгляду претензії може бути запропонований ремонт або заміна виробу.