+38 (067) 985 85 00
0

Немає продуктів

To be determined Shipping
Всього 0,00 Грн

Оформити покупку

Товар доданий в корзину

Кількість:
Вартість:
Разом до оплати:
Вартість доставки: Безкоштовна доставка!

Блог

Встречаем зимний праздник

Як зробити штучну ялинку власними руками

Який же Новий рік може бути без ялинки. Зустрічати його без гарно вбраної красуні не прийнято. Прикрашеному дереву радіють діти будь-якого віку. Але встановлення штучної або натуральної ялини може мати негативні наслідки, якщо у будинку є малюк, що тільки почав ходити. Адже його цікавості немає межі. Дитині хочеться не лише подивитися на зелену красуню, але і помацати її, а іноді навіть спробувати на смак.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Передноворічна дилема: замовити штучну або придбати натуральну ялинку

За вікнами грудень. Ще кілька тижнів і настане Новий рік. Прийшов час подумати про придбання новорічної ялинки. Для початку треба вирішити яку ялинку купувати: живу або штучну.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Зустрічаємо зимове свято з малюком. Про які правила безпеки вам слід пам'ятати?

У багатьох з нас зимове свято асоціюється з «солодким» столом, ялинкою та феєрверками. Однак в даний період найчастіше виникають всілякі неприємні казуси. Вони, в більшій мірі, трапляються в сім'ях, в яких є діти.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Новорічні Лайфхаки

Багато людей вважають, що найпрекрасніше - це передноворічні клопоти, а не саме свято. Метушня, приємні турботи вже створюють дух Різдва і Нового року. Прикрашання будинку, ялинки, пакування подарунків перетворюється на справжній магічний обряд. Саме в цю пору року весь світ занурюється у світ вогнів і атмосферу свята.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Оформлення приміщення до Нового року

Новий рік - свято, яке з нетерпінням чекає кожна дитина і кожна доросла людина. Новий рік для нас - це ялинка, гірлянди, оздоблення приміщень, подарунки, можливість провести час у колі рідних і знайомих і, звичайно, гарний настрій. Але щоб домогтися такого настрою і провести свято так, щоб воно дійсно запам'яталося на цілий рік, необхідно створити для цього всі необхідні умови.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Як створити святкову атмосферу в своєму будинку до Нового року

Напевно у кожної людини є незабутні, дуже теплі спогади свята Нового року. Разом з ним чекали чудес, вірили в чудеса. Це час доброти і надій. Але все тече, все змінюється і в життєвому кругооберті настільки важко знайти час для свята. Але хто, як не ми самі повинні створювати цю неповторну атмосферу свята. Спробуйте, це дуже просто!
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Іграшки для новорічної ялинки своїми руками

Жоден Новий рік без святкової ялинки не обходиться. І ця ялинка повинна бути вбрана належним чином. Іграшки у вигляді сніжинок, казкових героїв, звірів, птахів і рибок, дзеркальні або матові різнокольорові кулі, сніжна вата, конфітюр, гірлянди, статуетки Діда Мороза і Снігуроньки під ялинкою, а також велика загострена зірка на вершині ялинки - все це необхідні атрибути неповторного, захоплюючого святкового вбрання новорічної ялинки. Отже, почнемо наше захоплюючу подорож у світ рукотворних іграшок для новорічної ялинки.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Робимо оригінальну новорічну прикрасу - святкові келихи своїми руками

Новий рік - це всіма улюблене свято, очікування і підготовка до якого починається задовго до самого новорічного святкування. Вже з листопада вітрини і полиці магазинів прикрашені новорічною символікою і різними аксесуарами, які супроводжують Новий рік. Це скляні кулі, мішура, гірлянди, іграшки, штучні ялинки та багато іншого. Але перш ніж купувати всю цю красу , варто спробувати самим внести свій вклад в прикрашання свята. Наприклад, можна заздалегідь підготувати до свята новорічні келихи. Зробити їх можна своїми руками. Це заняття захопить всю сім'ї і особливо буде до душі дітям.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Тестовая запись 2

На карту ПриватБанка При наличии пластиковой карточки «Приватбанк»(пенсионной, расчетной, кредитной) произвести оплату путем перевода денежных средств со своей карты на нашу в любом отделении Приватбанка (в кассе или через терминал самообслуживания), либо через систему Приват24. Номером карты Вам предоставит Оператор или автоматически после оформления заказа номер карты для оплаты придет Вам на электронную почту. Срок зачисления денежных средств – 1-2 часа. Возврат денежных средств Возврат возможен в течение 1-10 дней, в случае получения от Вас сообщения об ошибочно совершенном платеже или желании отменить заказ.
Читати далi

133 просмотров

Встречаем зимний праздник

Готовимся к Новому году: украшаем елку правильно

Готовимся к Новому году: украшаем елку правильноВолшебный праздник Новый год… когда сбываются мечты, исполняются надежды, строятся планы. Но можно ли что-то такое совершить, чтобы усилить эффект от наших пожеланий? Давайте попробуем разобраться: как распахнуть дверь в нашу жизнь позитивным изменениям. Итак, как нужно украсить дом для привлечения удачи и как правильно нарядить елку, чтобы изобилие шагало с вами в ногу?
Читати далi

133 просмотров