+38 (098) 261 17 33
0

Немає продуктів

To be determined Shipping
Всього 0,00 Грн

Оформити покупку

Товар доданий в корзину

Кількість:
Вартість:
Разом до оплати:
Вартість доставки: Безкоштовна доставка!

Поширені запитання

Доставка платна або безкоштовна?

Є платна і безкоштовна доставка. Безкоштовна доставка не поширюється на декор, підставки, іграшки, ялинки і сосни висотою до 90 см.

Як скоро прийде замовлення?

Ми відправляємо замовлення протягом 3-х робочих днів після прийняття, обробки і затвердження замовлення. Як довго замовлення йде з Дніпра до вашого міста, можна подивитися на сайті Нової пошти.

Можна замовити доставку за адресою?

Можна. Тоді до суми вашого замовлення додається до 50 грн. і даний вид доставки здійснюється тільки до під'їзду. Підйом на поверх обговорюється особисто з кур'єром.

Зі скількох частин складаються ялинки або вони цільні?

Все залежить від висоти ялинки. До 90 см вони цільні, якщо висота більше, то з 3 або 4 частин.

Штучні ялинки безпечні? Чи не нашкодять вони здоров'ю?

Ми використовуємо безпечні для здоров'я людини і тварин матеріали, які також є вогнестійкими, тобто безпечні і для вашого будинку.

В якій упаковці відправляються Ваші товари?

У картонній коробці.

Якщо платити буде організація як відбувається оплата?

Вам необхідно надіслати пакет облікових документів для виставлення рахунку на оплату. Так само Ваша організація повинна визначитися з тією людиною, яка буде забирати замовлення на пошті. І в листі з пакетом документів необхідно вказати ПІБ, номер телефону цієї людини. Після того як висилаєте, ми надішлемо Вам рахунок на оплату. Відразу після того, як оплата надійде на наш розрахунковий рахунок, ялинка буде відправлена ​​Вам.