Фильтр
Висота 300 см
Діаметр 140 см
Діаметр хвої 8
Матеріал хвої Литий пластик 100 %
Колір Зелений
Штучна лита сосна Царська
Важко собі уявити справжній Новий рік без ялинки. Саме це хвойне дерево створює святкову атмосферу затишку і чарівництва. Жоден поважаючий себе Дід Мороз і, тим більше, Снігуронька не залишать подарунки просто так на підлозі — тільки під пухнастими зеленими гілками!
Передноворічні клопоти приємні і разом з тим відповідальні. Від того, як ми сплануємо своє дозвілля, приготуємо вечерю, підготуємо подарунки залежить святкування, яке відбувається тільки раз на рік! Всіх турбот, які очікують напередодні не перелічити — є від чого злегка втратити голову, але одна з найголовніших: вибір лісової спокусниці.
Якщо задуматися, стають очевидними два варіанти: купити натуральну або штучну ялинку, які активно продаються під Новий рік. Але що краще? Тут немає правильної відповіді. Кожен вибирає сам, виходячи з власних уподобань. Головними в придбанні святкового атрибуту в будь-якому випадку повинно бути три основних властивості: якість, краса і безпека.
Для натуральної ялини, перш за все, характерний природний аромат смоли і хвої. Дерево екологічне, а його шарм незаперечний. Воно дарує справжнє почуття близькості до природи. До речі, цікавий факт — перекручені на м’ясорубці ялинові голки — відмінна сировина для компресів від застуди. До недоліків живого хвойного дерева можна записати складність догляду. Необхідно змайструвати або купити спеціальний утримувач для встановлення дерева в відро, придумати, як задекорувати цю побутову ємність і потім не забувати прибирати голки, що обсипалися.
Вибираючи натуральну ялину потрібно звертати увагу на наступні моменти:
- Зріз стовбура повинен бути без плям, темних кілець, світлим і однорідним.
- Якщо струсити, голки давно зрубаного дерева обов’язково почнуть сипатися.
- Свіжозрубана ялина — яскраво-зелена, досить сильно пахне, на гілках можна знайти виступаючу смолу, голки пружні і не опадають, якщо провести рукою вздовж.
Але що можна сказати про штучного претендента на роль зірки наступаючих веселощів? Хімічна промисловість навчилася випускати безпечний у всіх відносинах пластик. Він не горючий, не виділяє в повітря шкідливих речовин і дуже приємний на дотик.
Всі штучні ялинки можна поділити на такі типи за матеріалом:
- З ПВХ — найдовговічніші.
- З поліпропілену — золота середина.
- З монофіламентной нитки.
- З просоченого паперу.
Останній різновид недовговічний, прослужить два-три роки, тоді як інші — не менше п’яти. Одним з найбільш значних незручностей є необхідність знайти для штучної ялини місце для зберігання до наступного Нового року.
Якщо є бажання купити штучне деревце, бажано діяти відповідно до наступних пунктів:
- Перевірити, наскільки добре закріплені голки. Для цього варто легко провести рукою по гілці від її початку до стовбура, можна струсити все дерево.
- Важливо звернути увагу на підставку. Ця частина конструкції вкрай важлива. Від неї залежить стійкість. Якщо пухнаста красуня велика — опора обов’язково повинна бути металевою.
- Від гілок і стовбура не повинно пахнути пластмасою. В іншому випадку ялина, в прямому сенсі, буде отруювати повітря в квартирі, виділяючи шкідливі для організму речовини.
- Можна попросити відірвати одну голку. Підпалений голка повинна згаснути відразу ж. Грамотні виробники передбачають пожежну безпеку свого вироби.
- Завжди потрібно питати сертифікат на товар. І цей випадок не виняток!
Продаж штучних ялинок здійснюється цілий рік. Це ще одна її перевага. Відсутність запаху легко компенсувати хвойним аерозолем. А ось натуральну купувати бажано в переддень свята. У всякому разі, не раніше тижня. Тоді ялина довго буде радувати своєю зеленню і свіжістю. Звичайно, кожен з варіантів має свої переваги і недоліки, але одне можна сказати з точністю — будь-який вибір вартий уваги. Придбана новорічна ялина все одно подарує багато радості і веселощів.