+38 (098) 261 17 33
0

Немає продуктів

To be determined Shipping
Всього 0,00 Грн

Оформити покупку

Товар доданий в корзину

Кількість:
Вартість:
Разом до оплати:
Вартість доставки: Безкоштовна доставка!

Іграшки для новорічної ялинки своїми руками

Іграшки для новорічної ялинки своїми руками

Жоден Новий рік без святкової ялинки не обходиться. І ця ялинка повинна бути вбрана належним чином. Іграшки у вигляді сніжинок, казкових героїв, звірів, птахів і рибок, дзеркальні або матові різнокольорові кулі, сніжна вата, конфітюр, гірлянди, статуетки Діда Мороза і Снігуроньки під ялинкою, а також велика загострена зірка на вершині ялинки - все це необхідні атрибути неповторного, захоплюючого святкового вбрання новорічної ялинки. Отже, почнемо наше захоплюючу подорож у світ рукотворних іграшок для новорічної ялинки.

Іграшки з кольорового паперу і картону.

Знадобиться зовсім небагато - папір білого кольору і ножиці. Аркуш паперу складається певним чином і в стилі орігамі вирізається сніжинка. Змінюється кількість складань, малюнок вирізання і виходить потрібна форма сніжинок. Всі контури, під час вирізання сніжинок, повинні бути симетричними. Чим витіювато буде візерунок, тим сніжинка буде більш «повітряної». Далі, можна взяти блакитний папір, який необхідно скласти удвічі і вирізати бурульки різного розміру. Також з картону вирізається точно такі ж бурульки, які обклеюються з двох сторін паперовими бурульками, вирізаними до цього. Теж відбувається і при виготовленні зірочок, куль, шишок, грибів, ягід, звірів, птахів, рибок, фігурок казкових героїв. Використовуючи папір блакитного або синього кольору, можна отримати більш холодні тони сніжинок, бурульок. Для зірочок та інших прикрас підійдуть будь-які яскраві кольори холодних і теплих тонів. Після виготовлення ялинкових прикрас з паперу та картону робляться петельки з допомогою голки і нитки. За ці петельки іграшки підвішуються на гілки ялинки.

Для виготовлення мішури і гірлянд, також використовується папір. Для виготовлення мішури зазвичай використовуються папір, ножиці і клей. Спочатку тонкими смужками нарізається лист, потім ці смужки склеюються між собою в довжину. І виходить мішура. Колір її буде залежати від обраної паперу. Гірлянди робляться в такий спосіб. Необхідно взяти аркуші паперу, потім скласти з них конуси, пірамідки, куби, які згодом нанизати на вовняну нитку на відстані між один одним в 5-10 сантиметрів. Гірлянди готові.

Іграшки з вати.

Очевидно, що для виготовлення цих іграшок потрібна буде вата. Слід нарвати її дрібними частинами, приблизно в 1 сантиметр. Потім ці частини необхідно зробити максимально плоскими і круглими і симетрично відтягнути по 8 кінчиків (вершин). Так виходить невелика сніжинка. Далі, інший шматок вати потрібно скачати в ковбаску, яку далі необхідно нарізати по 5 сантиметрів. Ниткою потрібно туго перев'язати її, відступивши від кінців по 1 сантиметру. Так виходить форма цукерки, яку за допомогою гуаші або акварелі можна прикрасити в будь-який колір. Також з вати можна зробити сніг під ялинкою, розклавши її по підлозі.

Отже, варіантів виготовлення ялинкових прикрас з великої кількості підручних матеріалів предостатньо. Включаємо творчу складову і отримуємо потрібний результат.

1375 переглядiв