+38 (098) 261 17 33
0

Немає продуктів

To be determined Shipping
Всього 0,00 Грн

Оформити покупку

Товар доданий в корзину

Кількість:
Вартість:
Разом до оплати:
Вартість доставки: Безкоштовна доставка!

Оформлення приміщення до Нового року

Оформлення приміщення до Нового року

Новий рік - свято, яке з нетерпінням чекає кожна дитина і кожна доросла людина. Новий рік для нас - це ялинка, гірлянди, оздоблення приміщень, подарунки, можливість провести час у колі рідних і знайомих і, звичайно, гарний настрій. Але щоб домогтися такого настрою і провести свято так, щоб воно дійсно запам'яталося на цілий рік, необхідно створити для цього всі необхідні умови.

Звертаючись до послуг нашої компанії, ви можете бути впевнені, що оформленням і прикрасою вашого приміщення будуть займатися справжні професіонали, які зможуть втілити всі ваші ідеї і запропонувати ряд альтернативних рішень щодо зміни інтер'єру та дизайну приміщення. Своїм клієнтам ми пропонуємо наступні види послуг:

  • Новорічне оформлення торгових центрів, магазинів, кафе, офісів, вітрин, готелів, фасадів, площ;
  • Новорічне оформлення штучними ялинками і соснами;
  • Новорічне оформлення кулями;
  • Встановлення вуличних ялинок;
  • Світлодіодні гірлянди;
  • Хвойні гірлянди;
  • Декорування тканинами;
  • Розробку проекту прикраси будинку і багато іншого.

У штаті наших співробітників дизайнери, які розроблять індивідуальний оригінальний проект прикрашання вашого приміщення. Програмісти створять необхідні комп'ютерні малюнки і 3D зображення, що дозволить вам оцінити майбутнє преображення вашого приміщення, узгодити роботу і виключити можливість появи будь-яких помилок. Таким чином, дизайнери за короткий термін створять справжній шедевр, здатний вразити уяву навіть найвибагливішого клієнта. Такі звичні всім нам прикраси, як кулі, квіти, гірлянди і тканини, в наших руках перетворюються в матеріали, здатні до невпізнанності змінити інтер'єр будь-якого приміщення.

Співробітники нашої компанії постійно беруть участь в різних програмах і державних конкурсах з оформлення міських вулиць, фасадів і площ.

Це в значній мірі підвищує рівень професіоналізму наших дизайнерів, змушує постійно шукати нові оригінальні рішення в оздобленні магазинів, офісів, готелів, торгових центрів і т. Д.

Надаючи своїм клієнтам послуги з новорічного прикрашання приміщень, ми реалізуємо гнучку цінову політику. При цьому постійні клієнти отримують хороші знижки, а ми, в свою чергу, зацікавлені як в довгостроковому співробітництві, так і в роботі з новими замовниками.

1395 переглядiв